42 630 28 80, 42 632 88 97, 600 010 189 info@progres.edu.pl

Zapraszamy do zapoznania się z nowym grafikiem na rok szkolny 2017/2018.

Plan zajęć kursów językowych odbywających się w głównej siedzibie szkoły – ul. Pomorska 40, Łódź w okresie WAKACJE 2017

Poziom Termin Godz. Kod grupy
A1 BeginnersPn16:45-19:45W04 (M16)Trwają zapisy
A1 BeginnersPn Sr Pi07:30-09:00W01 (M24)Trwają zapisy
A1 BeginnersPn Sr Pi09:15-11:30W03 (M36)Trwają zapisy
A1 BeginnersPn Sr Pi16:30-19:30W07 (M48)Trwają zapisy
A1 BeginnersWt Cz09:15-12:15W02 (M32)Trwają zapisy
A1 BeginnersWt Cz17:00-19:15W05 (M24)Trwają zapisy
A1 BeginnersWt Sr Cz17:30-19:45W06 (M36)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediatePn16:45-19:45W13 (M16)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediatePn Sr Pi07:30-09:00W10 (M24)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediatePn Sr Pi09:15-11:30S13 (M36)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediatePn Sr Pi09:15-11:30W12 (M36)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediatePn Sr Pi16:30-19:30W16 (M48)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediateWt Cz09:15-12:15W11 (M32)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediateWt Cz17:00-19:15L14 (M24)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediateWt Cz17:00-19:15W14 (M24)Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediateWt Sr Cz17:30-19:45W15 (M36)Trwają zapisy
B1 IntermediatePn16:45-19:45W23 (M16)Trwają zapisy
B1 IntermediatePn Sr Pi07:30-09:00W20 (M24)Trwają zapisy
B1 IntermediatePn Sr Pi09:15-11:30W22 (M36)Trwają zapisy
B1 IntermediatePn Sr Pi16:30-19:30W26 (M48)Trwają zapisy
B1 IntermediateWt Cz09:15-12:15W21 (M32)Trwają zapisy
B1 IntermediateWt Cz17:00-19:15W24 (M24)Trwają zapisy
B1 IntermediateWt Sr Cz17:30-19:45W25 (M36)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediatePn16:45-19:45W93 (M16)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediatePn Sr Pi07:30-09:00W90 (M24)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediatePn Sr Pi09:15-11:30W92 (M36)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediatePn Sr Pi16:30-19:30W96 (M48)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediateWt Cz09:15-12:15W91 (M32)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediateWt Cz17:00-19:15L94 (M24)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediateWt Cz17:00-19:15S95 (M24)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediateWt Cz17:00-19:15W94 (M24)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediateWt Sr Cz17:30-19:45W95 (M36)Trwają zapisy
C1 AdvancedPn16:45-19:45W73 (M16)Trwają zapisy
C1 AdvancedPn Sr Pi07:30-09:00W70 (M24)Trwają zapisy
C1 AdvancedPn Sr Pi09:15-11:30W72 (M36)Trwają zapisy
C1 AdvancedPn Sr Pi16:30-19:30W76 (M48)Trwają zapisy
C1 AdvancedWt Cz09:15-12:15W71 (M32)Trwają zapisy
C1 AdvancedWt Cz17:00-19:15W74 (M24)Trwają zapisy
C1 AdvancedWt Sr Cz17:30-19:45W75 (M36)Trwają zapisy
Brak terminów
Brak terminów
Poziom Termin Godz. Kod grupy
B1 IntermediateWt Cz18:15-19:45Skonwersacje Native B1/B2Trwają zapisy
B1 IntermediateWt Cz18:15-19:45Wkonwersacje Native B1/B2Trwają zapisy
C1 AdvancedPn Sr18:15-19:45Wkonwersacje Native C1/C2Trwają zapisy
Brak terminów
Brak terminów
Brak terminów
Poziom Termin Godz. Kod grupy
A1 Grundstufe IPn16:45-19:45WN04 (M16)Trwają zapisy
A1 Grundstufe IPn Sr Pi07:30-09:00SN01 (M24)Trwają zapisy
A1 Grundstufe IPn Sr Pi07:30-09:00WN01 (M24)Trwają zapisy
A1 Grundstufe IPn Sr Pi09:15-11:30SN03 (M36)Trwają zapisy
A1 Grundstufe IPn Sr Pi09:15-11:30WN03 (M36)Trwają zapisy
A1 Grundstufe IPn Sr Pi16:30-19:30SN07 (M48)Trwają zapisy
A1 Grundstufe IPn Sr Pi16:30-19:30WN07 (M48)Trwają zapisy
A1 Grundstufe IWt Cz09:15-12:15WN02 (M32)Trwają zapisy
A1 Grundstufe IWt Cz17:00-19:15LN05 (M24)Trwają zapisy
A1 Grundstufe IWt Cz17:00-19:15SN05 (M24)Trwają zapisy
A1 Grundstufe IWt Cz17:00-19:15WN05 (M24)Trwają zapisy
A1 Grundstufe IWt Sr Cz17:30-19:45WN06 (M36)Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIPn16:45-19:45WN13 (M16)Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIPn Sr Pi07:30-09:00WN10 (M24)Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIPn Sr Pi09:15-11:30WN12 (M36)Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIPn Sr Pi16:30-19:30WN16 (M48)Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIWt Cz09:15-12:15WN11 (M32)Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIWt Cz17:00-19:15WN14 (M24)Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIWt Sr Cz17:30-19:45LN15 (M36)Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIWt Sr Cz17:30-19:45WN15 (M36)Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIPn16:45-19:45WN23 (M16)Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIPn Sr Pi07:30-09:00WN20 (M24)Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIPn Sr Pi09:15-11:30WN22 (M36)Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIPn Sr Pi16:30-19:30WN26 (M48)Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIWt Cz09:15-12:15WN21 (M32)Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIWt Cz17:00-19:15WN24 (M24)Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIWt Sr Cz17:30-19:45WN25 (M36)Trwają zapisy
B2 BruckenkursPn16:45-19:45WN93 (M16)Trwają zapisy
B2 BruckenkursPn Sr Pi07:30-09:00WN90 (M24)Trwają zapisy
B2 BruckenkursPn Sr Pi09:15-11:30WN92 (M36)Trwają zapisy
B2 BruckenkursPn Sr Pi16:30-19:30WN96 (M48)Trwają zapisy
B2 BruckenkursWt Cz09:15-12:15WN91 (M32)Trwają zapisy
B2 BruckenkursWt Cz17:00-19:15SN95 (M24)Trwają zapisy
B2 BruckenkursWt Cz17:00-19:15WN94 (M24)Trwają zapisy
B2 BruckenkursWt Sr Cz17:30-19:45WN95 (M36)Trwają zapisy
Brak terminów
Brak terminów
Poziom Termin Godz. Kod grupy
A1 PoczątkującyPn16:45-19:45WH04 (M16)Trwają zapisy
A1 PoczątkującyPn Sr Pi07:30-09:00WH01 (M24)Trwają zapisy
A1 PoczątkującyPn Sr Pi09:15-11:30WH03 (M36)Trwają zapisy
A1 PoczątkującyPn Sr Pi16:30-19:30WH07 (M48)Trwają zapisy
A1 PoczątkującyWt Cz09:15-12:15WH02 (M32)Trwają zapisy
A1 PoczątkującyWt Cz17:00-19:15WH05 (M24)Trwają zapisy
A1 PoczątkującyWt Sr Cz17:30-19:45WH06 (M36)Trwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyPn16:45-19:45WH13 (M16)Trwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyPn Sr Pi07:30-09:00WH10 (M24)Trwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyPn Sr Pi09:15-11:30WH12 (M36)Trwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyPn Sr Pi16:30-19:30WH16 (M48)Trwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyWt Cz09:15-12:15WH11 (M32)Trwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyWt Cz17:00-19:15WH14 (M24)Trwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyWt Sr Cz17:30-19:45WH15 (M36)Trwają zapisy
B1 Średnio zaawansowanyPn16:45-19:45WH23 (M16)Trwają zapisy
B1 Średnio zaawansowanyPn Sr Pi07:30-09:00WH20 (M24)Trwają zapisy
B1 Średnio zaawansowanyPn Sr Pi09:15-11:30WH22 (M36)Trwają zapisy
B1 Średnio zaawansowanyPn Sr Pi16:30-19:30WH26 (M48)Trwają zapisy
B1 Średnio zaawansowanyWt Cz09:15-12:15WH21 (M32)Trwają zapisy
B1 Średnio zaawansowanyWt Cz17:00-19:15WH24 (M24)Trwają zapisy
B1 Średnio zaawansowanyWt Sr Cz17:30-19:45WH25 (M36)Trwają zapisy
Brak terminów
Poziom Termin Godz. Kod grupy
A1 PoczątkującyPn16:45-19:45WW04 (M16)Trwają zapisy
A1 PoczątkującyPn Sr Pi07:30-09:00WW01 (M24)Trwają zapisy
A1 PoczątkującyPn Sr Pi09:15-11:30WW03 (M36)Trwają zapisy
A1 PoczątkującyPn Sr Pi16:30-19:30SW07 (M48)Trwają zapisy
A1 PoczątkującyPn Sr Pi16:30-19:30WW07 (M48)Trwają zapisy
A1 PoczątkującyWt Cz09:15-12:15WW02 (M32)Trwają zapisy
A1 PoczątkującyWt Cz17:00-19:15WW05 (M24)Trwają zapisy
A1 PoczątkującyWt Sr Cz17:30-19:45WW06 (M36)Trwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyPn16:45-19:45WW14 (M16)Trwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyPn Sr Pi07:30-09:00WW11 (M24)Trwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyPn Sr Pi09:15-11:30WW13 (M36)Trwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyPn Sr Pi16:30-19:30WW17 (M48)Trwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyWt Cz09:15-12:15WW12 (32)Trwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyWt Cz17:00-19:15WW15 (M24)Trwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyWt Sr Cz17:30-19:45WW16 (M36)Trwają zapisy
B1 Średnio zaawansowanyPn16:45-19:45WW24 (M16)Trwają zapisy
B1 Średnio zaawansowanyPn Sr Pi07:30-09:00WW21 (M24)Trwają zapisy
B1 Średnio zaawansowanyPn Sr Pi09:15-11:30WW23 (M36)Trwają zapisy
B1 Średnio zaawansowanyPn Sr Pi16:30-19:30WW27 (M48)Trwają zapisy
B1 Średnio zaawansowanyWt Cz09:15-12:15WW22 (M32)Trwają zapisy
B1 Średnio zaawansowanyWt Cz17:00-19:15SW25 (M24)Trwają zapisy
B1 Średnio zaawansowanyWt Cz17:00-19:15WW25 (M24)Trwają zapisy
B1 Średnio zaawansowanyWt Sr Cz17:30-19:45WW26 (M36)Trwają zapisy
Brak terminów
Poziom Termin Godz. Kod grupy
A1 PoczątkującyPn16:45-19:45WF04 (M16)Trwają zapisy
A1 PoczątkującyPn Sr Pi07:30-09:00WF01 (M24)Trwają zapisy
A1 PoczątkującyPn Sr Pi09:15-11:30WF03 (M36)Trwają zapisy
A1 PoczątkującyPn Sr Pi16:30-19:30SF07 (M48)Trwają zapisy
A1 PoczątkującyPn Sr Pi16:30-19:30WF07 (M48)Trwają zapisy
A1 PoczątkującyWt Cz09:15-12:15WF02 (M32)Trwają zapisy
A1 PoczątkującyWt Cz17:00-19:15WF05 (M24)Trwają zapisy
A1 PoczątkującyWt Sr Cz17:30-19:45WF06 (M36)Trwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyPn16:45-19:45WF14 (M16)Trwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyPn Sr Pi07:30-09:00WF11 (M24)Trwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyPn Sr Pi09:15-11:30WF13 (M36)Trwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyPn Sr Pi16:30-19:30WF17 (M48)Trwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyWt Cz09:15-10:45WF12 (M32)Trwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyWt Cz17:00-19:15WF15 (M24)Trwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyWt Sr Cz17:30-19:45WF16 (M36)Trwają zapisy
B1 Średnio zaawansowanyPn16:45-19:45WF23 (M16)Trwają zapisy
B1 Średnio zaawansowanyPn Sr Pi07:30-09:00WF20 (M24)Trwają zapisy
B1 Średnio zaawansowanyPn Sr Pi09:15-11:30WF22 (M36)Trwają zapisy
B1 Średnio zaawansowanyPn Sr Pi16:30-19:30WF26 (M48)Trwają zapisy
B1 Średnio zaawansowanyWt Cz09:15-12:15WF21 (M32)Trwają zapisy
B1 Średnio zaawansowanyWt Cz17:00-19:15WF24 (M24)Trwają zapisy
B1 Średnio zaawansowanyWt Sr Cz17:30-19:45WF25 (M36)Trwają zapisy
Poziom Termin Godz. Kod grupy
A1 PoczątkującyPn Sr17:00-18:30Wnorweski01Trwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyWt Cz17:00-18:30Wnorweski10Trwają zapisy
Poziom Termin Godz. Kod grupy
PodstawowyPn Sr17:00-18:30Wduński01Trwają zapisy
Słabo zaawansowanyWt Cz17:00-18:30Wduński10Trwają zapisy
Poziom Termin Godz. Kod grupy
******Wt Cz17:00-18:30Sszwedzki10Trwają zapisy
******Wt Cz17:00-18:30Wszwedzki10Trwają zapisy
A1 BeginnersPn Sr17:00-18:30Sszwedzki01Trwają zapisy
A1 BeginnersPn Sr17:00-18:30Wszwedzki01Trwają zapisy

Ostatnia aktualizacja grafika: 2017-08-18 12:31:00

Zapraszamy również na zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzone w naszych filiach: