42 630 28 80, 42 632 88 97, 600 010 189 info@progres.edu.pl

Grafik na rok szkolny 2017/2018

Poziom Termin Godz. Kod grupy
******BRAK00:00-00:00Kurs programowania JAVA/FRONT ENDTrwają zapisy
******BRAK00:00-00:00IT Java KielceTrwają zapisy
******Sr So15:00-19:30IT tester ŁódźTrwają zapisy
******Sr So15:00-19:30IT Front End ŁódźTrwają zapisy
A1 BeginnersPn09:30-11:4502 - dla FryzjerówTrwają zapisy
A1 BeginnersPn Sr16:50-18:2001Trwają zapisy
A1 BeginnersSo09:30-12:3006soTrwają zapisy
A1 BeginnersSr Pi07:30-09:00011Trwają zapisy
A1 BeginnersWt16:45-19:45004Trwają zapisy
A1 BeginnersWt Cz07:15-08:45003Trwają zapisy
A1 BeginnersWt Cz08:00-09:300033 - dla FryzjerówTrwają zapisy
A1 BeginnersWt Cz15:50-17:20002Trwają zapisy
A1 BeginnersWt Cz17:30-19:0003Trwają zapisy
A1 BeginnersWt Cz19:10-20:4004Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediateCz17:45-20:2214 Eng.for W&S Biznes Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediatePi15:30-17:45145pt Eng.for W&S Biznes Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediatePn Sr16:50-18:2010Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediatePn Sr18:30-20:0011Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediateSo09:30-12:3015soTrwają zapisy
A2 Pre-IntermediateSo13:00-15:15150so - dla FryzjerówTrwają zapisy
A2 Pre-IntermediateSr Pi07:30-09:00110Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediateWt Cz07:15-08:45111Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediateWt Cz08:00-09:30112 - dla FryzjerówTrwają zapisy
A2 Pre-IntermediateWt Cz15:50-17:2012Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediateWt Cz17:30-19:0013Trwają zapisy
A2 Pre-IntermediateWt Cz19:10-20:40144Trwają zapisy
B1 IntermediateCz17:45-20:00223 komunikacja + mat.audio (bez prac domowychTrwają zapisy
B1 IntermediateCz17:45-20:00224 Eng.for W&S Biznes Trwają zapisy
B1 IntermediatePi15:30-17:4523pt komunikacja + mat.audio (bez prac domowychTrwają zapisy
B1 IntermediatePi15:30-17:45244pt Eng.for W&S Biznes Trwają zapisy
B1 IntermediatePi18:00-20:1524pt komunikacja + mat.audio (bez prac domowych)Trwają zapisy
B1 IntermediatePn Sr16:50-18:2020Trwają zapisy
B1 IntermediatePn Sr18:30-20:0021Trwają zapisy
B1 IntermediateSo09:30-12:3025soBrak wolnych miejsc
B1 IntermediateSo09:30-12:3026soTrwają zapisy
B1 IntermediateSr Pi07:30-09:00210Trwają zapisy
B1 IntermediateWt16:45-19:4522Trwają zapisy
start 25/10
B1 IntermediateWt Cz07:15-08:45221Trwają zapisy
B1 IntermediateWt Cz08:00-09:30222 - dla FryzjerówTrwają zapisy
B1+ Higher IntermediatePn Sr16:50-18:2030Trwają zapisy
B1+ Higher IntermediatePn Sr18:30-20:0031Trwają zapisy
B1+ Higher IntermediateSo09:30-12:3035soTrwają zapisy
B1+ Higher IntermediateWt16:45-19:4536Trwają zapisy
B1+ Higher IntermediateWt Cz15:50-17:2032Trwają zapisy
B1+ Higher IntermediateWt Cz17:30-19:0033Trwają zapisy
B1+ Higher IntermediateWt Cz19:10-20:4037 (*27 IIsem.)Trwają zapisy
B1+ Higher IntermediateWt Cz19:10-20:4038Trwają zapisy
B2 EgzaminacyjnyPn16:50-19:50900 FCE/CAE Exam June 2018Trwają zapisy
B2 EgzaminacyjnyPn Sr18:30-20:00910 FCE June 2018Trwają zapisy
B2 EgzaminacyjnyWt Cz17:30-19:00935 Exam June 2018Trwają zapisy
B2 Matura RozszerzonaWt16:45-19:45MR91Trwają zapisy
B2 Matura RozszerzonaWt Cz15:50-17:20MR90Trwają zapisy
B2 Upper IntermediateCz17:45-20:00930 komunikacja + mat.audio (bez prac domowych)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediateCz17:45-20:00931 Medical Eng. B1/B2Trwają zapisy
B2 Upper IntermediateCz17:45-20:00932 Legal Eng.B1/B2Trwają zapisy
B2 Upper IntermediateCz17:45-20:00934 Egzamin IELTS (5.5-6.5 pkt.)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediatePi15:30-17:4594pt komunikacja + mat.audio (bez prac domowych)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediatePi15:30-17:45943pt Eng.for W&S Biznes (BEC B2 Vantage)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediatePi18:00-20:15940pt komunikacja + mat.audio (bez prac domowych)Trwają zapisy
B2 Upper IntermediatePi18:00-20:15942pt Legal Eng. B2-C1Trwają zapisy
B2 Upper IntermediatePn Sr16:50-18:2090Trwają zapisy
B2 Upper IntermediatePn Sr18:30-20:0091Trwają zapisy
B2 Upper IntermediateSo09:30-12:3095soTrwają zapisy
B2 Upper IntermediateSo13:00-15:15950so Medical Eng.B2Trwają zapisy
B2 Upper IntermediateSr Pi07:30-09:00901Trwają zapisy
B2 Upper IntermediateWt16:45-19:45922 Trwają zapisy
B2 Upper IntermediateWt Cz07:15-08:45911Trwają zapisy
B2 Upper IntermediateWt Cz15:50-17:2092 FCE exam June 2018Trwają zapisy
B2 Upper IntermediateWt Cz17:30-19:0093Trwają zapisy
B2 Upper IntermediateWt Cz19:10-20:40933Trwają zapisy
B2+ ZaawansowanyPn Sr16:50-18:2065Trwają zapisy
B2+ ZaawansowanyPn Sr18:30-20:0064Trwają zapisy
B2+ ZaawansowanySo09:30-12:3065soTrwają zapisy
B2+ ZaawansowanyWt16:45-19:4563Trwają zapisy
B2+ ZaawansowanyWt Cz06:15-07:45605 (*905R)Trwają zapisy
C1 AdvancedCz17:45-20:00733 Eng.for W&S Biznes (Bec Higher)Trwają zapisy
C1 AdvancedCz17:45-20:00734 komunikacja + mat.audio (bez prac domowych)Trwają zapisy
C1 AdvancedCz17:45-20:00735 Egzamin IELTS C1 (7.0-8pkt)Trwają zapisy
C1 AdvancedPi15:30-17:4574pt Eng.for W&S Biznes (Bec Higher)Trwają zapisy
C1 AdvancedPn Sr18:30-20:0071Trwają zapisy
C1 AdvancedSo09:30-12:3075so - CAE Exam June 2018Trwają zapisy
C1 AdvancedSr Pi07:30-09:00711Trwają zapisy
C1 AdvancedWt16:45-19:45720Trwają zapisy
C1 AdvancedWt16:45-19:45721 CAE Exam June 2018Trwają zapisy
C1 AdvancedWt Cz15:50-17:2072 CEA Exam June 2018Trwają zapisy
C1 AdvancedWt Cz17:30-19:0073 ogólnyTrwają zapisy
C1+ Post AdvancedSr16:50-19:50832Trwają zapisy
C1+ Post AdvancedWt Cz08:00-09:30806 (*706R)Trwają zapisy
C2 ProficiencyCz17:45-20:00803 komunikacja + mat.audio (bez prac domowychTrwają zapisy
C2 ProficiencySo09:30-12:30805so Exam June 2018Trwają zapisy
C2 ProficiencySr Pi18:15-19:45800 native (CPE)Trwają zapisy
Brak terminów
Brak terminów
Brak terminów
Brak terminów
Brak terminów
Brak terminów
Poziom Termin Godz. Kod grupy
A1 Grundstufe IPn Sr16:50-18:20N01Trwają zapisy
A1 Grundstufe IPn Sr18:30-20:00N02Trwają zapisy
A1 Grundstufe ISo09:30-12:30N05soTrwają zapisy
A1 Grundstufe ISr Pi07:30-09:00N022Trwają zapisy
A1 Grundstufe IWt16:45-19:45N003Trwają zapisy
A1 Grundstufe IWt Cz07:15-08:45N002Trwają zapisy
A1 Grundstufe IWt Cz15:50-17:20N03Trwają zapisy
A1 Grundstufe IWt Cz17:30-19:00N04Trwają zapisy
A1 Grundstufe IWt Cz19:10-20:40N004Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIPn Sr16:50-18:20N10Trwają zapisy
A2 Grundstufe IISr Pi07:30-09:00N101Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIWt16:45-19:45N14Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIWt Cz07:15-08:45N111Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIWt Cz15:50-17:20N11Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIWt Cz17:30-19:00N12Trwają zapisy
A2 Grundstufe IIWt Cz19:10-20:40N13Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIPn Sr16:50-18:20N20Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIPn Sr18:30-20:00N21Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIISo09:30-12:30N25soTrwają zapisy
B1 Grundstufe IIISr Pi07:30-09:00N211Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIWt16:45-19:45N234Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIWt Cz07:15-08:45N235Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIWt Cz15:50-17:20N22Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIWt Cz17:30-19:00N23Trwają zapisy
B1 Grundstufe IIIWt Cz19:10-20:40N233Trwają zapisy
B1+ ZertifikatsstufeSo09:30-12:30n333soTrwają zapisy
B1+ ZertifikatsstufeWt Cz15:50-17:20N31Trwają zapisy
B1+ ZertifikatsstufeWt Cz17:30-19:00N32Trwają zapisy
B1+ ZertifikatsstufeWt Cz19:10-20:40N33Trwają zapisy
B2 BruckenkursSo09:30-12:30N95soTrwają zapisy
B2 BruckenkursSr Pi07:30-09:00N9Trwają zapisy
B2 BruckenkursWt16:45-19:45N92Trwają zapisy
B2+ Mittelstufe IPn Sr18:30-20:00N61Trwają zapisy
C1 Mittelstufe IICz17:45-20:00N73 (3 semestry)Trwają zapisy
Brak terminów
Brak terminów
Poziom Termin Godz. Kod grupy
A1 PoczątkującyPn Sr18:30-20:00H02Trwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyPn Sr16:50-18:20H10Trwają zapisy
B2 zaawansowanyWt Cz17:30-19:00H9Trwają zapisy
Brak terminów
Poziom Termin Godz. Kod grupy
A1 PoczątkującyCz17:45-20:00W03Trwają zapisy
A1 PoczątkującyPn Sr18:00-19:30W01Trwają zapisy
A1 PoczątkującyWt Cz15:50-17:20W04Trwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyPi15:30-17:45W14ptTrwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyWt Cz17:30-19:00W13Trwają zapisy
B1 Średnio zaawansowanyPi18:00-20:15W24pt (3 semestry)Trwają zapisy
B1 Średnio zaawansowanyWt16:45-19:45W22Trwają zapisy
C1 Zaawansowany (CELI 4)So13:00-15:15W70soTrwają zapisy
ZaawansowanyWt Cz19:10-20:40W9Trwają zapisy
Brak terminów
Poziom Termin Godz. Kod grupy
A1 PoczątkującyWt Cz15:50-17:20F03Trwają zapisy
A1 PoczątkującyWt Cz17:30-19:00F04Trwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyWt Cz15:50-17:20F12Trwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyWt Cz17:30-19:00F13Trwają zapisy
B1 Średnio zaawansowanyWt Cz19:10-20:40F22Trwają zapisy
Poziom Termin Godz. Kod grupy
A1 PoczątkującyPi18:00-20:15NRW01 (3 semestry)Trwają zapisy
A1 PoczątkującySo09:30-12:30NRW02soTrwają zapisy
A2 Słabo zaawansowanyPi15:30-17:45NRW10 (3 semestry)Trwają zapisy
Średnio zaawansowanySo13:00-15:15NRW30soTrwają zapisy
Poziom Termin Godz. Kod grupy
PodstawowyWt16:45-19:45D01Trwają zapisy
#SZWEDZKI#

Ostatnia aktualizacja grafika: 2017-09-21 12:30:53

Zapraszamy również na zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzone w naszych filiach: