42 630 28 80, 42 632 88 97, 600 010 189 info@progres.edu.pl

Zapisy online

Zapisy dla nowych słuchaczy

1. Rejestracja konta na platformie e-learningowej

Wypełnij krótki formularz rejestracyjny (wszystkie pola są wymagane – proszę zwrócić szczególną uwagę na pole „Adres e-mail”, błędny adres uniemożliwi rejestrację). Na podany adres zostanie wysłany e-mail z linkiem aktywacyjnym (jeśli mail nie dotarł proszę sprawdzić folder SPAM). Po kliknięciu na link konto zostaje aktywowane i następuje automatyczne zalogowanie na platformie.

Przejdź do rejestracji dla nowych słuchaczy »

formularz rejestracji na platformie
Formularz rejestracji na platformie

2. Rozwiązanie testu online

Po zalogowaniu można rozwiązać test pozycjonujący z wybranego języka. Zachęcamy do zaplanowania sobie kilkunastu minut na rozwiązanie około 50 pytań jednokrotnego wyboru. W przypadku wyższych poziomów może być konieczne rozwiązanie dodatkowego testu, który zostanie automatycznie zasugerowany. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do wyboru właściwego poziomu, prosimy o kontakt z serkretariatem – rozmowa z metodykiem lub bezpłatna lekcja próbna pozwolą precyzyjnie sklasyfikować umiejętności językowe. UWAGA: osoby na poziomach początkujących oraz osoby KONTYNUUJĄCE naukę w PROGRESIE nie rozwiązują testów tylko przechodzą bezpośrednio do wyboru terminu zajęć.

testy
Wybór testu pozycjonującego i przykładowy ekran testu

3. Rezerwacja miejsca w grupie

Po rozwiązaniu testów możemy przystapić do wyboru grupy na odpowiednim poziomie językowym wypełniając Formularz rezerwacji miejsca w grupie. Przy każdej grupie widnieje informacja o dniach i godzinach zajęć, lektorze oraz wolnych miejscach. Po dokonaniu rezerwacji zostanie wysłany mail z potwierdzeniem rezerwacji miejsca w grupie oraz dalszymi instrukcjami.

wybór grupy
Wybór rezerwowanej grupy

Zapisy dla aktualnych słuchaczy

Osoby, które chcą kontynuować naukę rozpoczęta w latach ubiegłych mogą dokonać rezerwacji online na bieżący rok szkolny.

Prosimy o zalogowanie się do platformy e-learningowej i przejście do strony Rezerwacja miejsc w grupach dla aktualnych słuchaczy, a następnie o wybranie z listy interesującego Cię kursu językowego oraz wysłanie formularza.

Po otrzymaniu zgłoszenia dokonamy sprawdzimy czy rezerwacja jest możliwa i prześlemy informację dotyczącą dalszej procedury zapisu. W razie problemów i pytań zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły

Skróty: